Komanda | Värska Vesi

Komanda

Urmas Jõgeva Silvi Ojaperv
Valdes priekšsēdētājs Galvenā grāmatvede
E-pasts: urmas@varskavesi.ee E-pasts: silvi@varskavesi.ee
Mobilais tālrunis: +372 505 2280 Mobilais tālrunis: +372 511 3153 / Tālr.: +372 797 6110
Mari-Liis Küppar Martin Raisma
Mārketinga vadītāja Biznesa attīstības vadītājs
E-pasts: mari-liis@varskavesi.ee E-pasts: martin@varskavesi.ee
Mobilais tālrunis: +372 501 6903 Mobilais tālrunis: +372 514 9185
Vello Kikamägi Vaido Uibo
Ražošanas direktors Pārdošanas direktors
E-pasts: vello@varskavesi.ee E-pasts: vaido@varskavesi.ee
Mobilais tālrunis: +372 5331 1796 / Tālr: +372 797 6114 Mobilais tālrunis: +372 5340 7127
Miku Mehine
Tehnologs
E-pasts: miku@varskavesi.ee
Mobilais tālrunis: +372 5346 0788 / Tālr: +372 797 6111