Meeskond | Värska Vesi

Meeskond

Urmas Jõgeva Silvi Ojaperv
Juhatuse esimees Pearaamatupidaja
E-post: urmas@varskavesi.ee E-post: silvi@varskavesi.ee
Mobiil: +372 505 2280 Mobiil: +372 511 3153 / Tel: +372 797 6110
Mari-Liis Küppar Martin Raisma
Turundus- ja tootearendusjuht Äriarendusjuht
E-post: mari-liis@varskavesi.ee E-post: martin@varskavesi.ee
Mobiil: +372 501 6903 Mobiil: +372 514 9185
Vello Kikamägi Vaido Uibo
Tootmisdirektor Müügijuht
E-post: vello@varskavesi.ee E-post: vaido@varskavesi.ee
Mobiil: +372 5331 1796 / Tel: +372 797 6114 Mobiil: +372 5340 7127
Miku Mehine Rauno Jõgeva
Tehnoloog  Müügijuht
E-post: miku@varskavesi.ee E-post: rauno@varskavesi.ee
Mobiil: +372 5346 0788 / Tel: +372 797 6111 Mobiil: +372 53 302 876