Meeskond | Värska Vesi

Meeskond

Urmas Jõgeva Silvi Ojaperv
Juhatuse esimees Pearaamatupidaja
E-post: urmas@varskavesi.ee E-post: silvi@varskavesi.ee
Mobiil: +372 505 2280 Mobiil: +372 511 3153 / Tel: +372 797 6110
   
Rauno Jõgeva Martin Raisma
Müügi- ja turundusdirektor Äriarendusjuht
E-post: rauno@varskavesi.ee E-post: martin@varskavesi.ee
Mobiil: +372 53 302 876 Mobiil: +372 514 9185
   
Vello Kikamägi Vaido Uibo
Tootmisdirektor Müügijuht
E-post: vello@varskavesi.ee E-post: vaido@varskavesi.ee
Mobiil: +372 5331 1796 / Tel: +372 797 6114 Mobiil: +372 5340 7127
   
Miku Mehine  
Tehnoloog  
E-post: miku@varskavesi.ee  
Mobiil: +372 5346 0788 / Tel: +372 797 6111