Värska Originaal nr.1 aluseline mineraalvesi Eestis

Oled see mida sööd ja jood. Kes meist ei sooviks olla tasakaalus, värske ja vitaalne? Olla nagu kristallpuhas vesi, täis jõustavaid mineraale ja energiat. Vesi, millest koosneb suuresti ka meie keha. Aga millist vett tarbida? Eriliselt tänab keha meid mineraalide rikka aluselise vee joomise eest. Värska Vesi AS villib loodusliku mineraalvee kaevust eestlaste lauale vett nimega Värska Originaal aluseline gaseerimata vesi. Sedasama looduslikku mineraalvett, mis voolab ka kultustoote Värska Originaal pudelites, kuid karboniseerimata kujul. Värska Originaal aluseline on seega hea alternatiiv gaseerimata looduslikult aluselise mineraalvee hindajatele.
 
Aluse ja happe tasakaal
Milleks on ikkagi aluseline mineraalide poolest rikas vesi hea? Keha pH ehk aluse ja happe vahekord on oluline kehas õiges tasakaalus hoida. Kuna happelise jäägi jätab kehasse näiteks alkohol ja kohvi, maiustused ja valged jahutooted, ka piimatooted, liha ja paljud muud ained, siis aitab tasakaalu säilitamisele kaasa ka teadlikult aluseliste toodete tarbimine. Värska Originaal aluseline pakubki kehale mõnusa sõõmu looduslikult aluselist vett. Tervistavate jookide kõrval tasub siiski ka tasakaalustatud toitumist jälgida. Aluseliste toitude puhul kehtib üldiselt reegel, kõik roheline on aluseline: avokaado, kurk, kapsas, salat, brokoli, herned, aga ka värvilised köögiviljad: peet, kaalikas, redis, paprika, jt. Keha proovib iga hinna eest pH-d tasakaalus hoida, et tunda end terve ja elujõulisena. Aidakem siis õigesti toitudes ja juues sellele kaasa!
 
Mineraalide lättel
Värska Originaal aluseline sisaldab olulisi maapõuest pärit mineraale nagu kaltsium, magneesium, naatrium ja kaalium, mis kõik aluselised ning vajalikud mitmete oluliste keha funktsioonide jaoks. Näiteks aitab kaalium hoida vererõhu normaaltasemel. Magneesium on vajalik lihaste töö jaoks, väsimuse ja kurnatuse vähendamiseks ning normaalseks energiavahetuseks ning seetõttu eriti hinnatud aine sportlaste seas. Nii kaalium kui ka magneesium toetavad lisaks veel närvisüsteemi talitlust. Hea luude ja hammaste hoidjana tuntud kaltsium on kehale vajalik ka seedeensüümide normaalseks töös hoidmiseks. Nimetatud mineraalid on looduslikult aluselises vees kehale kõige kergemini omastatavad, kuna need on vette imbunud miljonite aastate jooksul, 470 meetri sügavusel veereservuaarides. Värska alevikus otse puurkaevude juures villitakse pudelitesse looduslikult aluseline vesi ilma igasuguste lisaaineteta. Värska Originaal aluselise vee puhul on tegemist puhtaima veega otse maapõuest.
 
Mine haara pudel kaasa poeriiulitelt või telli mugavalt e-poest.
Jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis ning oled kursis parimate pakkumistega!