Spordijookide uus saavutus – loodusliku mineraalveega Värska Sport

Aktiivne ja liikuv eluviis annab hea enesetunde, täidab meid õnnehormoonidega ja toob puna palgele. Kuidas tänada keha selle eest, anda talle tagasi kaotatud energia ja toita teda pingutuse ajal? Ka see vajab tarkust, et teha enda jaoks usaldusväärseim teadlik valik. Kas värskendada end loodusliku mineraalveega või haarata riiulilt spordijook? Enam ei pea sellise küsimusega pead vaevama. Värska Vesi AS tõi sel kevadel turule spordijoogi, kus teadlikult valitud vitamiinid ja mineraalained on lisatud otse maapõuest ammutatud looduslikule tervistavale mineraalveele. Sellele samale, sportlaste poolt armastatud ning aastakümnete jooksul eestlaste kultustooteks tõusnud Värska Originaalile. Värska Vesi AS uued Värska Sport joogid eristuvad teiste samalaadsete seast, kuna tegu on Eesti turul teadaolevalt ainukeste looduslikul mineraalveel baseeruvate spordijookidega.

Looduslik kodumaine mineraalvesi uutelt moodsatelt tootmisliinidelt 

Värska Vesi AS spordijookide mineraalid on vette imendunud 500 miljoni aasta jooksul, 470 meetri sügavustel veereservuaarides. Värska aleviku puurkaevude lättel segatakse kokku uued unikaalsed Värska Sport joogid. Spetsiaalselt spordijookide tootmiseks arendatud Värska Vesi AS tehase uuelt liinilt jõuavad poelettidele sinises ja punases pudelis Värska Sport joogid. Ka pudelite mugav spordikork on tehase uuenduse vili.

Sinine sitkus – isotooniline Värska Sport
Vastupidavust ja keskendumist nõudvate spordialade harrastajatel on hea end turgutada sinises pudelis oleva greibimaitselise isotoonilise Värska Sport joogiga. Tegemist on igamehe spordijoogiga, mis aitab mobiliseerida end õhtuseks sörgiks peale pikka tööpäeva või olla iseenda parim versioon jalgpallitrennis, rattasõidul, tenniseturniiridel või mujal. Isotooniline jook taastab energiavarusid, sinna on lisatud vitamiine ja mineraale, millede vajadus sportides tõuseb. Joogis on olemas suurepärane antioksüdant C-vitamiin, närvisüsteemi normaalset talitust toetav B12, rasvade ja süsivesikute normaalset ainevahetust tagav foolhape ja paljud muud elutähtsad vitamiinid. Juba looduslikult mineraalvees olevatele mineraalainetele on lisatud veel täiendavalt valitud mineraale, mida sportimisel on eriti vaja. Näiteks magneesiumi, mis on vajalik lihastele ja aitab näiteks hoiduda lihaskrampidest sportimisel. Tsink aga aitab kaasa normaalsele makrotoitainete ainevahetusele, näiteks sportimisel äärmiselt olulise süsivesikute ainevahetusele. Tarbija tervisele mõeldes on hoidutud kõrge fruktoosisisaldusega siirupitest, mille liigtarbimine võib põhjustada mitmeid terviseprobleeme. Värska Sport toodetes kasutakse vähesel määral tavalist suhkrut, mis on kehale hästi omastatav ning sportimisel vajalik energia ammutamiseks ning fookuse hoidmiseks.
Punane ehitaja – BCAA Värska Sport
Punases pudelis olev apelsinimaitseline BCAA Värska Sport on mõeldud neile, kes soovivad kaalu langetada rasva arvelt lihasmassi kaotamata. BCAA (Branched Chain Amino Acids) ehk tõlkes hargnenud ahelaga aminohapped on valguline komponent, mis aitab kasvatada lihasmassi ning toetab treeningutest taastumise protsessi. Seega on BCAA Värska Sport eriti hea jõutrenni harrastajatele. Tegemist on suhkruvaba joogiga. Kosutav magus maitse on saadud peamiselt taimedest eraldatud loodusliku ja kalorivaba stevia ning sukraloosi kooslusest.

Hoolikalt koostatud retseptidega spordijoogid on valminud koostöös Eesti toiduteadlastega Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskusest (TFTAK) ning arendusel on mõeldud nii igapäevaselt sporti harrastavatele inimestele kui ka raskemat jõutrenni tegevate sportlaste peale. Looduslikul mineraalveel baseeruvad spordijoogid on saadaval juba poodides! Mugavalt koju või kontorisse saad tellida läbi e-poe.